login  Naam:   Wachtwoord: 
Registreer je!
 Forum

VB.Net vs Eval

Offline PeterPan - 16/05/2008 19:48
Avatar van PeterPanLid Hallo,

Ik probeer d.m.v. VB.Net een webapplicatie te bouwen. Eén van de onderdelen binnen de applicatie is het uitvoeren van VB.Net scripts.

De scripts worden via een HTML formulier (via de browser) door de gebruiker ingevoerd. De scripts moeten vervolgens worden uitgevoerd en getoond.

Op welke wijze kan ik dit aanpakken? In PHP zit de functie 'eval()' die op deze wijze script kan uitvoeren. VB.Net bevat 'MSScriptControl' maar deze krijg ik niet werkend.

Kan iemand mij wellicht op weg helpen? Alvast bedankt!

2 antwoorden

Gesponsorde links
Offline Abbas - 16/05/2008 21:42
Avatar van Abbas Gouden medaille

Crew .NET
Misschien heb je hier iets aan?
Offline PeterPan - 17/05/2008 10:49 (laatste wijziging 17/05/2008 10:51)
Avatar van PeterPan Lid Bedankt voor je reactie. Ik ben een stapje dichterbij en kwam ook op de volgende website: How to call vbscript/javascript code from .NET?

Volgens dit artikel moet ik via 'Add Reference' -> 'COM' het component 'Microsoft Script Control 1.0' toevoegen. Helaas komt dit component niet in mijn lijst van COM Componenten voor.

(Ik gebruik MS Vista Business SP1 en Visual Web Developer 2008 Express Edition)

Iemand wellicht een tip?
Gesponsorde links
Dit onderwerp is gesloten.
Actieve forumberichten
© 2002-2025 Sitemasters.be - Regels - Laadtijd: 0.173s