|
Huidige score: |
|
63 |
|
|
Beste leden,
Onlangs is één van mijn website serieus onder handen genomen.
Ik zou hierover graag jullie commentaar hebben.
Wat kan er beter, duidelijker? Ziet er iemand nog fouten?
Bedankt alvast!
|
|
Gepost op:
27 mei 2011 - 19:49 |
|
|
|
Lid

|
Bij je aanmelden..
Ik dacht, ik ga het eens testen en had perongeluk een foutief 2e wachtwoord ingevuld.
Ik moest alle gegevens opnieuw invoeren.
Misschien er voor zorgen dat reeds ingevulde gegevens bewaard worden? Enkel het wachtwoord niet dan.. |
|
|
|
Gepost op:
28 mei 2011 - 11:09 |
|
|
|
Lid

|
Bah, ik vind de achtergrond echt niet mooi ofzo. Daarnaast komt de site vrij druk over. Maar dat kan ook aan mij liggen. |
|
|
|
Gepost op:
28 mei 2011 - 11:50 |
|
|
|
HTML interesse

|
FrankL schreef: Bah, ik vind de achtergrond echt niet mooi ofzo. Daarnaast komt de site vrij druk over. Maar dat kan ook aan mij liggen.
Dat druk overkomen ligt niet aan jou ;) |
|
|
|
Gepost op:
29 mei 2011 - 13:05 |
|
|
|
Lid

|
GDeckers schreef: Bij je aanmelden..
Ik dacht, ik ga het eens testen en had perongeluk een foutief 2e wachtwoord ingevuld.
Ik moest alle gegevens opnieuw invoeren.
Misschien er voor zorgen dat reeds ingevulde gegevens bewaard worden? Enkel het wachtwoord niet dan..
Ik ga ervoor zorgen dat je bij het aanmelden direct 2 keer hetzelfde wachtwoord moet hebben. Dit ga ik doen via javascript. Als je dan bij wachtwoordcontrole een ander wachtwoord invult, dan zal er een kruisje naast komen te staan. Waardoor je eigenlijk geen ander wachtwoord kan invullen en er dus ook geen probleem is.
Bedankt voor je bijdrage! |
|
|
|
Gepost op:
29 mei 2011 - 13:06 |
|
|
|
Lid

|
valles10 schreef: [..quote..]
Dat druk overkomen ligt niet aan jou ;)
Ik hoor graag hoe ik dit dan beter kan maken |
|
|
|
Gepost op:
29 mei 2011 - 13:23 |
|
|
|
HTML gevorderde

|
Je zou kunnen beginnen met de achtergrond rustiger maken. Door bijv. het contrast tussen de strepen en achtergrond te vergroten, of door minder strepen te gebruiken. In dit geval zal ik allebei de methodes gebruiken.
Vervolgens moet je elke element van de site een beetje rust geven en een mooi plekje. Zorg dat mensen duidelijk verschil zien in header, menu, content en sidebar maar dat het toch een mooi geheel word. |
|
|
|
Gepost op:
09 november 2011 - 17:02 |
|
|
|
Lid

|
De site is aangepast qua layout.
Graag hoor ik of het nu beter is. |
|
|
Posten van een reactie is niet mogelijk. |
Bekijk: |
|
|
W3 Validiteit: |
|
|
|